אתר חירום לאומי לעזרה ויצירת קשר עם TikTok
קטגוריות
חדשות

טיקטוק הסינית חוזרת להפעיל לוביסטים בכנסת ישראל

האם בטיקטוק מתכוננים למאבק ציבורי סביב החשש כי הם מעבירים מידע לממשלת סין? או שהשלוחה הישראלית של הרשת החברתית מקדמת אינטרס אחר סביב גורמי הממשל? אחרי חצי שנה, ענקית המדיה הסינית חזרה השבוע לשכור שירותי לובי בכנסת.

טיקטוק ישראל מיוצגת כעת על ידי מחלקת הלובינג של כהן-רימון-כהן בראשות הלוביסטית דפנה כהן-איוניר. בעבר החברה יוצגה בכנסת במשך שנה, מיוני 2021 ועד מאי-2022. חברת האם של טיקטוק היא בייטדאנס הסינית.

דפנה כהן-איוניר
שדלנית מטעם TikTok סין
053-560-1000

https://www.the7eye.org.il/472731

טיקטוק חוזרת להפעיל לוביסטים בכנסת 

קטגוריות
חדשות

בייטדאנס הסינית מנסה להשתלט על הדומיין contact-tiktok.com

הענקית הסינית בייטדאנס שבסיסה באיי קיימן, הפעילה הליך בוררות בינלאומי של האו"ם נגד אתר קונטקט טיקטוק בטענה כי הוא מפר את הקניין ומכפיש את טיקטוק שבבעלותה.

מדובר בניסיון ביריוני ומסוכן מאין כמותו עבור חופש הביטוי, הפרטיות והאוטונומיה של הציבור, ושמטרתו למחוק באמצעות כלים ביריונייים לא הוגנים את המחאה וחשיבות הנגשת תאגידים כמו טיקטוק.

אעשה כמיטב יכולתי להגן על החשיבות הציבורית של קונטקט טיקטוק.

עידכון: אתר קונטקט טיקטוק עבר לפעילות תחת הדומיין Tiktalk.co.il

קטגוריות
חדשות

נתון מדאיג: כשליש ממשתמשי טיקטוק מתחת לגיל 13

תנאי השימוש של טיקטוק אוסרים מפורשות על משתמשים מתחת לגיל 13 מלהשתמש בפלטפורמה. מדינות רבות בעולם, גם תחת חוקי ה-GDPR מרחיבות ושומרות על צעירים עד גיל 16, וקובעות שזהו גיל ההסכמה המינימלי הנדרש בכדי שהפלטפורמות יוכלו לעבד ולעשות שימוש בדאטה שלו.

מנתונים עדכניים עולה תופעה שאמורה להטריד הורים רבים ואת הרשויות השונות – כשליש מהמשתמשים של טיקטוק הם קטינים מתחת לגיל 13.

הנזק שנגרם בגילאים משימוש וצריכה של פלטפורמות כמו טיקטוק הוא אדיר. התכנים הלא מצונזרים, אלימות, ביריונות, שינויים תודעתיים ובריאותיים ועוד רבים שמשפיעים על קטינים בגילאים כאלו, הופכים את טיקטוק למקום מסוכן.

טיקטוק tiktok
צריכים עזרה עם טיקטוק?

חדש!! הצטרפו לערוץ התמיכה