קונטקט טיקטוק

אתר חירום לאומי לעזרה ויצירת קשר עם TikTok

ביריונות ושיימינג באפליקציית טיקטוק, יש למה לעשות!

אם נפלתם קורבן למתקפת שיימינג או ביריונות בטיקטוק, חשוב שתדעו שאתם לא לבד והמאמר הבא יעזור לכם לפתור את הבעיה בצורה אפקטיבית ומהירה.

ביריונות רשת ושיימינג התעצמו לממדים חסרי פרופורציה בחסות הרשתות החברתיות שמצד אחד אינן נגישות למשתמשיהן ומנגד מבקשות להתרחק מכל האחריות על התכנים.

חשוב להבין כי חברת טיקטוק ישראל היא הגורם היחיד שיכול להסיר תכנים קשים מטיקטוק בתוך זמן קצר מאוד, לעיתים דקות ספורות.

במקרה ונפלתם קורבן לביריונות רשת ושיימינג, יש לפנות למוקד 105 ולדווח על המקרה. בנוסף מומלץ להגיע לתחנת המשטרה הקרובה לביתכם ולהגיש תלונה גם נגד חברת טיקטוק ישראל והנהלתה.

רשימת קשר טיקטוק ת"א

אסף שגיא – מנכ"ל טיקטוק בישראל
נטלי זיו – דוברת טיקטוק בישראל
משה דבי – דובר ויח"צ חיצוני של טיקטוק בישראל

רשימת קשר בעת מקרה חירום

מוקד 105 הוא מרכז לאומי ייחודי לקבלת פניות ודיווחים מהציבור ולמתן מענה מקצועי בנוגע לפגיעות, אלימות ופשיעה נגד ילדים ונוער במרחב המקוון. את המוקד מאיישים שוטרים שעברו הכשרה ייעודית בתחום עיסוקו של המטה הלאומי, ופועל בו דסק שותפויות בין-משרדי בו יושבים מומחים בתחום הפגיעה בילדים ברשת ממשרד החינוך, משרד הבריאות, המשרד לביטחון הפנים, משרד המשפטים ומשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. המוקד הוא חלק מיחידה 105 הכפופה ללהב 433.

נטיקה מבית איגוד האינטרנט הישראלי, שמה לה למטרה להילחם בתופעת הבריונות ברשת ולסייע לאלו שנפגעו ממנה. אנו עומדים לרשות הציבור באמצעות מוקד תמיכה הפועל 24/7 לתמיכה וייעוץ בכל הנושאים הקשורים לשימוש מיטבי ברשת. וואטסאפ או טלפון – 054-8858911

בכירים ב-TikTok ישראל

חווים ביריונות בטיקטוק?

אם נפלתם קורבן לביריונות, שיימינג או עבריינות בטיקטוק או שנתקלתם בתוכן שיש להסירו או בכל מקרה חירום שמצריך עזרה דחופה, חשבו שתדעו שאתם לא לבד ואפשר להתמודד עם מרבית הבעיות שתיתקלו בטיקטוק בצורה מהירה ואפקטיבית.

קונטקט פייסבוק / וואטסאפ / אינסטגרם

מנהלת תקשורת @ פייסבוק ישראל
יועץ תקשורתי @ פייסבוק ישראל
דוברות ויח"צ @ פייסבוק ישראל
מנהלת מדיניות @ פייסבוק ישראל
מנכ"לית @ פייסבוק ישראל
טיקטוק tiktok
צריכים עזרה עם טיקטוק?

חדש!! הצטרפו לערוץ התמיכה