קונטקט טיקטוק

אתר חירום לאומי לעזרה ויצירת קשר עם TikTok
דברו עם טיקטוק - קונטקט טיקטוק

אודות אתר TikTalk

אתר 'דברו עם טיקטוק' הידוע גם בשם קונטקט טיקטוק, אינו שייך או מופעל על ידי טיקטוק והוא הוקם ע"י קבוצת אזרחים מודאגים בסיוע תנועת BWB

אנחנו חיים בעידן טכנולוגי שנשלט ביד רמה על ידי קומץ של תאגידים רב-לאומיים, שמשפיעים עמוקות עלינו עם מעט מאוד אחריות עצמית. טיקטוק, פייסבוק, גוגל, טוויטר הם רק כמה מאותם תאגידי המידע והדעת שמבקשים לגנוב את חיינו, פרטיותנו, ביטחוננו ודעתנו באמצעות יכולות חסרות תקדים.

אתר קונטקט טיקטוק הוא חלק מפעילות אקטיביסטית נגד תאגידים רב-לאומיים והוא נועד לצמצם את הפערים האדירים בין אותם תאגידים לציבור הרחב.

האתר מנגיש עבורכם את הנהלת טיקטוק, עובדי הבכירים והצוותים שיכולים לסייע לכם בבעיות הקשורות למקרי חירום בפלטפורמות טיקטוק.

בכל מקרה חירום יש לפנות למוקד 100. בנוסף אפשר לשלוח למערכת האתר את פרטי המקרה שלכם וננסה לסייע > contact@tiktalk.co.il או באמצעות וואטסאפ 0545-385332

במידה ואינך עוד עובד/ת טיקטוק, הקלק/י כאן

בכירים ב-TikTok ישראל

חווים ביריונות בטיקטוק?

אם נפלתם קורבן לביריונות, שיימינג או עבריינות בטיקטוק או שנתקלתם בתוכן שיש להסירו או בכל מקרה חירום שמצריך עזרה דחופה, חשבו שתדעו שאתם לא לבד ואפשר להתמודד עם מרבית הבעיות שתיתקלו בטיקטוק בצורה מהירה ואפקטיבית.

קונטקט פייסבוק / וואטסאפ / אינסטגרם

דוברות ויח"צ @ פייסבוק ישראל
מנהלת מדיניות @ פייסבוק ישראל
מנהלת תקשורת @ פייסבוק ישראל
יועץ תקשורתי @ פייסבוק ישראל
מנכ"לית @ פייסבוק ישראל
טיקטוק tiktok
צריכים עזרה עם טיקטוק?

חדש!! הצטרפו לערוץ התמיכה