אתר חירום לאומי לעזרה ויצירת קשר עם TikTok

אנה פלקין

מנכ"לית @ טיקטוק ישראל

אנה פלקין (Anna Pelkin), מנהלת ישראלית בכירה, היא מנכ"לית טיקטוק ישראל (TikTok Israel) ואמונה על כלל פעילות טיקטוק בישראל. פלקין הייתה מנהלת בכירה בתאגיד ebay, שימשה בו כראש חטיבת פיתוח עסקי בישראל ובמדינות אפריקה, רוסיה ומזרח אירופה.

אל טיקטוק הצטרפה פלקין כמנהלת תחום הצמיחה של טיקטוק ישראל ומונתה לצידו של אסף שגיא כמנכ"לית טיקטוק ישראל. שגיא ימשיך להחזיק תפקיד בכיר בתאגיד עם קשר ואחריות ישירה לשוק הישראלי.

אנה פלקין היא מהגורמים הישראלים הבכירים ביותר בתאגיד טיקטוק והיא אחראית באופן ישיר מתוקף תפקידה על כלל הנעשה בשוק הישראל תחת פעילות טיקטוק. ניתן ליצור קשר עם פלקין בעת מקרי חירום.

ישנם הרבה מקרי חירום שבהם אתה יכולים להיתקל בטיקטוק ולהיות זקוקים לסיוע מיידי בזמן אמת. החל מאלימות נגדכם, ביריונות, טרור, פגיעה בביטחון המדינה, פגיעה בקטינים ועוד.

בעמוד הפרופיל של אנה פלקין באתר קונטקט טיקטוק, תמצאו את פרטי הקשר הישירים של פלקין ליצירת קשר בעת מקרה חירום ב-TikTok.

צילום תמונה – אוראל כהן – כלכליסט.

צרו קשר עם אנה פלקין
17 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אביעד כהן

שלום אנה אני רוצה לדבר בשמי ובשם עוד מספר ישראלים שדיברתי איתם בנידון לגבי מדיניות ההפרה בטיקטוק, הפלסטינים מעלים תכנים שמעודדים טרור מראים לקיחת בשבי של חיילים ועוד המון זוועות וכשאנו משבחים אנו נעצים בשלילה וכותבים לנו שאין הפרה ואילו כשאנחנו הישראלים מפרסמים קצת מהפוגרום שהם עשו ב7/10 מיד מסירים לנו את הסרטון
אנא ממך עשי משהו בנידון כי אני לא היחיד שחש בזה !!

Yuval

הגעתי אליך מגוגל בקשר לטיקטוק
העליתי סרטון לטיקטוק עם תינוק שהסרטון צבר עד כה 160 אלף לייקים.
ומישהו החליט לשמור את הסרטון לעשות לו עריכה קטנה ולעלות אותו בשביל להתפרסם
(מבלי אישור שלי)
שלחתי לו הודעה למחוק את הסרטון והוא חסם לי את המשתמש

Batel alush

הייי רוצה לדעת למה רק לישראלים ניתקו את האופציה ללייבים? אנחנו לא הולכים לשתוק על זה אנחנו מודעיפ שזה בגלל המלחמה וזה מחדל ענק ואנטישמי כנגדנו!

Alon

היי אנה..
חייבו אותי 350 שקל ולא נתנו לי תמורה..
עבר כבר שבוע והחיוב אצלי ירד..
עם מי לדבר שיחזירו לי את הכסף?

שירה

שלום למה חסמו לי את הלייב בטיקטוק ? האם זה על רקע אנטישמי כי להרבה ישראלים חסמו מתי הבעיה תטופל?

גלית

שלום לך אנה
אני רוצה להתריע ( ואני מעריכה שאני אחת מני רבים שמתריעים) כמעט כל סרטון שאני מפרסמת נמחק בגלל הפרה, כאשר כל הסרטונים שאני מעלה הם בעצם מועתקים או מאינסטגרם או מטיקטוק בעצמו,
התוכן לא מוצא חן בעיני תומכי טרור, תומכי חמאס ואתם בעצם משתפים איתם פעולה ע״י מחיקת תכנים שחושפים עובדות על חמאס ותומכיהם בעולם, לאחר עירעורים בדכ אתם משחזרים, לא תמיד, והטרטור גורם לתחושה קשה של קיפוח מצדכם,
כאשר אני מתלוננת על תוכן/חשבון משום מה זה לא קורה, כלומר אתם משתפים פעולה עם תעמולה אנטי ישראלית ועם הפצת שקרים ושנאה כלפי ישראל ויהודים בעולם.
כרגע פסלתם סרטון שהעתקתי והעליתי שבו רואים אדם שחור קורא הייל היטלר וחבל שלא סיים את עבודתו,,
בזמן ההפגנה לתמיכה בישראל שהתקיימה בוושינגטון – האם אסור להראות כיצד תומכי חמאס והפלסטינים קוראים להשמדת ישראל?!
האם אני צריכה לשקר ולומר שהם אנשים שלווים שקוראים לאהבה ודו קיום כדי שלא תמחקו לי סרטונים ולא תאיימו עלי במחיקת החשבון?!
אודה לך על תשובה.

גולדי

היי אנה,
שאלה לי אלייך איך יכול להיות שפרו פלסטינים יכולים להעלות פייק ניוז ומידע לא מאומת בטיק טוק והסרטונים לא מוסרים גם אחרי שמדווחים. מותר להם להגיב שאנחנו חזירים , נאצים ופושעים ואת התגובות שלנו מסירים. האפליקציה חד משמעית נותנת עדיפות לחלק מסוים של דעות ויוצרת תיבת תהודה עולמית מסוכנת . הפעילות בטיק מהווה סכנה לא רק לנו הישראלים אלא לכל העולם המערבי . ועלייך מוטלת האחריות לטפל בזה ולמנוע . אם לא יהיה שיפור בכך כנראה שעלינו לפנות לחקיקה בנושא.

אמילי וובצ׳יק

שלום אנה,פתחתי חשבון בטיקטוק ואין לי פרטי ולא כי הורידו לי או משהו פשוט אין פרטי ומי שמנסה לישלוח לי רושם לו לא נישלח למה זה ?

עינב היגאני

שלום רב אנה יקירה רציתי לדעת מדוע חוסמים לי כל פעם את חשבון הטיקטוק האם במידה ויש לי חשבון טיקטוק ביתי בת ה 15 יכולה להעלות סרטונים לבדה? זה מאוד מתסכל בייחוד שאנו משקיעים לעיתים במימון הפצה של סרטונים ולא עוברים על חוקי טיקטוק.
אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לנו בתקופה זו
תודה מראש

עדן

למה חוסמים את כל התגובות מה זה ?!

אמילי וובצ׳יק

היי אנה חסמו לי חשבון בטיקטוק ואשמח מאוד שתחזירו לי כי לא עשיתי שול דבר שאסור בטיקטוק
נ.ב אחלה מתנה לשנה חדשה 🙂

לירז מקסימוב

היי אנה חסמו לבעלי את הטיקטוק היה לוקרוב ל20 אלף עוקבים חבל שתתנו למעריצים להתבאס שלא נעשה יותר עקב זה שחסמתם לו אשמח בבקשה שתחזרו לו את הטיקטוק השם משתמש שלו זה benymax890 ואשמח גם שתחזרו עלינו כי עירעורים שאנחנו שולחים זה לא עוזר לכם

אודליה

לגבי הליב הטיקטוק חסמו בלי סיבה מתי נוכל לפתוח שוב

אריאל

היי אנה תקשיבי אני חייב עזרה פתחתי עמוד טיקטוק והעליתי די הרבה בזמן הזה ויותר מחצי מהם פשוט נמחקו תעזרי לי בבקשה לגלות אולי מישהו פרץ והשתלט לי על העמוד🙏🥺😭

BLACK MARLIN

על מה אתם מקבלים משכורת אם אתם לא נותנים שירות ולא עונים להודעות חברה של זבלים מחממי תחת

מדלן מלישב

מדלן

מדלן מלישב

Madeleine2088

בכירים ב-TikTok ישראל

יח"צ ודוברות חיצוני @ טיקטוק ישראל
כתובת ומשרדים @ טיקטוק ישראל
דוברת ראשית @ טיקטוק ישראל
מנהל בכיר @ טיקטוק ישראל

חווים ביריונות בטיקטוק?

אם נפלתם קורבן לביריונות, שיימינג או עבריינות בטיקטוק או שנתקלתם בתוכן שיש להסירו או בכל מקרה חירום שמצריך עזרה דחופה, חשבו שתדעו שאתם לא לבד ואפשר להתמודד עם מרבית הבעיות שתיתקלו בטיקטוק בצורה מהירה ואפקטיבית.
טיקטוק tiktok
צריכים עזרה עם טיקטוק?

חדש!! הצטרפו לערוץ התמיכה